PiraTsi - Clan Paintball'owy.

PiraTsi to klan w paintball'u. Jest to elita z serwera Cs-Jazda !


#1 2012-09-24 17:50:00

miro12111

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-23
Posty: 3
Punktów :   -1 

Podanie o klan !

1. Imie: Mirek
2. Nick: Pan Smierc #
3. Starz w Cs: 8 lat
4. Ile grasz na PaintBallu: 3 tygodnie
5. Dlaczego chcesz dolaczyc do klanu?: bo jest super
6. Numer GG lub inny sposob komunikacji z toba: 44505184
7. Wiek: 12 na 100% nie klamie !
8. Plec: Mężczyzna
9. Czy masz sprawny Mikrofon?: do końca tego tygodnia będe mial!
10. Cos od Siebie: lubie grać w cs'a 1.6

Offline

 

#2 2012-09-25 16:11:21

HolyShit

Head

38215535
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie o klan !

Pisąłeś że masz 18 -.- a z resztą skoro masz 12 lat to jak możesz grać  8 lat w cs'a ?
Jestem na NIE! i nie spauj mi na gg ani na forum.


Jeżeli masz do mnie sprawe pisz na gg :38215535 !

Offline

 

#3 2012-09-25 22:04:28

Najaranyzelkami

Head

Zarejestrowany: 2012-09-21
Posty: 14
Punktów :   

Re: Podanie o klan !

Czy mogę trochę zrobić z tego OFF TOPIC ? Dzięki .

1. Kolego. Podajesz mi na gg 18 lat, Jakub Podmokły, gdy tak na prawdę w Podaniu dajesz Mirek 18. Po chwili zmieniasz na 12. Ogarnij się w końcu. Jesteś niedowartościowany, idź do mamy, niech Cię za coś pochwali . Nie wiem np. zrób coś dla niej itd. Na pewno się lepiej poczujesz.
2. Starz w CS - 8 lat. Ciekawe, od 4 roku życia grałeś w CS , no trochę wątpię, daję Ci max 2 lata.
3. Dlaczego chcesz dołączyć do klanu: bo jest super. Kolego, to każdy wie, kto chce do niego dołączyć. Bądź bardziej kreatywny i postaraj się ładniej opisać daną sytuację, tak jakbyś na serio chciał tutaj być, a nie coś w stylu " A dołączę sobie, bo są dobrzy gracze, ale nie chce mi się dużo pisać ". Takie rzeczy są bez sensu.
4. Coś od siebie: Lubię grać w CS'a . Każdy, kto pisze podanie do klanu w CS , musi lubić tą grę, bo jakby inaczej chciał bardziej się wdrażać w ten temat..
5. Spamowanie na forum / gg. To tylko podkreśla Twój brak szacunku do osób, które może nie mają czasu na to, żeby rozmawiać z osobami niekompetentnymi, oszustami, podszywającymi się..
6. Zastanów się na prawdę co Ty robisz. Bo inaczej, może Ci się to przyłożyć do przyszłości i wierz mi bądź nie, ale jak się nie zmienisz, to nie zyskasz dużo , jak będziesz starszy i nikt Cię nie będzie lubiał.


____________

Sprawy dotyczące mnie:
- Holy, Neroon, Piratek, czy jest możliwość, abym nadal uczestniczył w życiu waszego klanu ? Mogę być modem, nie muszę mieć adma. Chcę wam tylko pomagać / być w klanie. Dlaczego? To proste. Przyzwyczaiłem się do tej strony, do was, zaprzyjaźniłem się, bo fajnie się z wami gada. Jesteście ogarnięci i uzdolnieni do PB. .

- Sprawa strony. Czy strona zostaje tutaj, czy ją przenosicie?

Z pozdrowieniami dla Pan Smierc
Oraz poważaniem dla całego klanu PiraTsi, Najarany Żelkami. <3.

Offline

 

#4 2012-09-26 12:58:50

HolyShit

Head

38215535
Call me!
Zarejestrowany: 2012-09-22
Posty: 17
Punktów :   

Re: Podanie o klan !

I ja też muszę pisąć w zamkniętym temacie ;d.. Co do podania gdybyś odrazu powiedział ile masz lat i nie sciemniał ze wszystkim to powiem ci że assasin ma 12lat ogarnia i jest w klanie napewno inaczej bym do tego podszedł gdybyś tak nie ściemniał. A co do Najaranego pisałem ci na gg że jak tylko ci się zachce to możesz w każdej chwili wrócić wieć jak najbardziej tak. Ten temat uważam za zamknięty jeżeli sie kto wypowie pod tym to polecą bany ; ) Jeżeli macie jakieś sprawy do mnie pisać gg: 38215535.


Jeżeli masz do mnie sprawe pisz na gg :38215535 !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lgkm380.pun.pl www.minecraftrl.pun.pl www.avilafans.pun.pl www.prawopole.pun.pl www.lesnictwo.pun.pl